Dolap Sketchnotes

Ağlayan Çocuklara Söylenebilecek Cümleler (Sketchnote)

dating sites herpes free http://gamginc.com/?viopwas=site-de-rencontres-musulman-avis&114=af go site hombre solo y triste follow link http://summerigloogames.com/?morkov=femme-cherche-chauffeur-maroc&5d7=21 legitimate dating sites russian enter online dating sites nl rencontres doubs Çocuklar bazen sebepsiz bazen de ilginç sebeplerden dolayı ağlarlar. Ama öyle anlar gelir ki ağlamalarının bitmeyeceğini düşünebilirsiniz. Halbuki onlara sakin ve temkinli yaklaşırsanız ağlamalarının yersiz bir durum olduğunu veya onlara çok da fazla yardımcı olmayacağını gösterebilirsiniz. Böyle zamanlarda onlara söyleyeceğiniz cümleler oldukça önemli. Bu infografikte o cümleleri görebiliriz:

Ferhan

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olalı 10 yıl oldu. Bu yılların bana kattığı tecrübeler sonucunda elde ettiğim pek çok bilgiyi daha fazla kişiyle paylaşmak istediğimi fark ettim. İki çocuk annesi olarak eğitim ile ilgili düşüncelerimi ve deneyimlerimi paylaştığım için heyecan doluyum. Bilgi paylaştıkça anlam kazanır sloganıyla sizden gelenlerle de bilgi dünyamızı zenginleştirmek ve paylaşmak istiyorum. Bana yazmaktan çekinmeyin.

4 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

  • Annemiz sokağa çıkmamıza izin verince mutluluktan havalara uçan çocuklardan,istediği en küçük şey alınmıyor diye saatlerce ağlayan çocuklara

  • Çocuklara çok bi sevgi gösterim yok malesef. Ama ne zamn köşede üzgün ağlayan bir küçük yüz görsem içim parçalanır.
    Çocuk be!