Film & Kitap Önerisi

Film Önerisi: Troller

follow url click recherche des meilleur site de rencontre rencontre site ado conocer mujeres de 40 a 50 http://www.gramus.si/ralf/741 site de rencontre ado gratuit 13 site de rencontre adolescent gratuit belgique source http://ide-bisnis.com/?primertt=recherche-femme-celibataire-madagascar&b46=a0 Film Önerisi: Troller

Trolls Filmi Konusu

Çocukların severek izleyeceği rengarenk bir film arıyorsanız Troller tam size göre. Rengarenk saçları olan eğlenceli minik kahramanları anlatan bu filmde karakterlerin hepsi “mutlu saçlara” ve “mutlu bedenlere” sahipler.

Bu renkli ve eğlenceli karakterler şarkı söylemeyi ve sarılmayı çok seviyorlar. Ve birlikte daima umutsuz olan bir karaktere karşı mutluluk gücüyle savaşıyorlar. Cesaret isteyen zorlu görevlerle pozitiflik taşıdığı kadar maceralar da taşıyan bu film, hem çocuklara olumsuz durumlarla nasıl baş edileceğini hem de mutluluğun önemini anlatıyor.

İçerisinde birbirinden farklı ve eğlenceli şarkılar olması filmin pozitif mesajlarını iletme konusunda çok iyi bir yöntem. Filmin ve trollerin baş kahramanı olan Poppy, arkadaşlarıyla birlikte umutsuz Bergen’e karşı maceralarla dolu bir hikaye sergiliyor. Sıkılmadan izleyebileceğiniz bu filmi daha çok merak etmeniz için size geri kalanını anlatmıyoruz.

Trolller Hakkında Çocuklarla Neleri Konuşabiliriz?

Film çok renkli ve eğlenceli diye çocuklara bir şeyler katmadığını, sadece çerezlik bir film olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Filmde aslında birçok güzel mesaj var çocuklar için. Onları daha iyi anlayabilmek için film hakkında çocuklarla şunları konuşabilirsiniz:

-Filmin verdiği mutluluk mesajı hakkında konuşun. Poppy’nin herkesin mutlu olması gerektiğini söylemesi doğru mu? Herkes mutlu olmayı hak ediyor mu?

-Poppy’nin empati yaptığı konular sence neler? Empati neden karakterlerin güçlü bir özelliği olarak sayılabilir?

-Bridget’in hikayesi sence bize ne anlatıyordu? Sence neden Bridget, prensin onu Bridget olarak beğenmeyeceğini düşünüyordu?

-Sence Branch ve Poppy birbirlerinden ne öğrendiler? Yaptıklarının sonuçlarını düşünmek neden önemli olabilir?

-Filmdeki şarkıların önemi neydi? Sen en çok hangisini beğendin?

Filmi çocukların çok seveceğinden şüphemiz yok. Bu nedenle eğer yaklaşan bir doğum günü partisi varsa parti temanızı bu çok sevdiğiniz film olan Troller teması ile süsleyebilirsiniz. Filmi çok sevecek çocuklarınız için Troller teması ile birlikte kutlayacağı doğum günü partisi eminiz ki unutulmaz olacak. Troller temalı parti malzemelerini bomparti.com’dan bulabilirsiniz.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı ve filmden öğrendiğiniz mesajlar bizlerle paylaşmayı unutmayın. 🙂