Hakkımızda

Bir dolap düşünün, açtığınızda eğitime dair araştırmalar, makaleler, posterler, öneriler görüyorsunuz. Eğitiminiz boyunca ihtiyaç duyduğunuz her şey içinde, elinizi uzatmanızı bekliyor.

Eğitime gönül vermiş bir ekip olarak, “Birbirinden farklı kaynaklarda yer alan eğitimle ilgili faydalı bilgileri bir dolapta toplayabiliriz” dedik ve http://gamginc.com/?viopwas=site-de-rencontres-professions-lib%D0%93%C2%A9rales&13b=dc site rencontre femme liban rencontre en ligne victoriaville rencontrer un homme espagnol un homme me cherche recherche emploi homme a tout faire rencontres catholiques divorcés apps para conocer gente ipad site de rencontre en belgique sans abonnement military dating service Eğitim Dolabı yolculuğumuza başladık.

Paylaşımlarımızla tüm öğrenci, öğretmen ve velilere yeni bir bakış açısı kazandıracak, hep birlikte yapacağımız fikir alışverişleri ile kendimizi geliştirme fırsatı yakalayacağız.

Eğitimle ilgili gerekli bilgiler, Türkiye’den ve dünyadan çeşitli araştırmalar, ebeveyn olarak karşınıza çıkan sorunlar ile baş etme yolları, öğrencilerin içinde bulundukları eğitim hayatı ile ilgili merak ettikleri ya da merak etmeleri gerekenler, hayatın içinden ‘bu da tam eğitimin konusu’ dediğimiz ama üstüne düşünmeye fırsat bulamadığımız konular, öğretmenler için güncel mesleki paylaşımlar ve en önemlisi de hepimizin içinde var olan çocuğa dair fark etmediklerimiz…

Hepsi Eğitim Dolabı’nda güncel, zengin ve eleştirel bakış açılarıyla paylaşılıyor.