Aile

Kesinlikle Hak Vereceğiniz Ebeveynlik Üzerine Çizilmiş 5 Karikatür

calgary herpes dating site http://www.sonbuenos.com/viowety/4092 see site rencontre ulla http://tjez.gob.mx/perdakosis/2730 follow url http://qhublogistics.net/?ploskis=top-10-site-de-rencontre-quebec&e89=c0 source link hook up translation russian asap rocky iggy azalea dating Kaynak tararken keşfettiğim ve çok hoşuma giden 5 karikatürü sizler için Türkçeye çevirdik. Çizimlere ebeveyn olarak herkesin başına gelen ve hissettiklerini esprili bir şekilde aktarmışlar. Ebeveyn olarak sınırlarınızın zorlandığını düşündüğünüzde aklınıza bu çizimleri getirin. Bir tek sizin bu durumda olmadığınızı ve bir gün her şeyin yoluna gireceğini düşünün. Aile olmanın zor olduğunu ama hayattaki diğer şeylerle kıyaslanamayacağını da asla unutmayın lütfen. Yaşandığı anlarda belki bazen acı ama zaman geçtikçe tatlı hale gelen anılarınız olacak bunların hepsi. Sizin favoriniz hangi karikatür? Mutlaka yorum bırakın.

Ferhan

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olalı 10 yıl oldu. Bu yılların bana kattığı tecrübeler sonucunda elde ettiğim pek çok bilgiyi daha fazla kişiyle paylaşmak istediğimi fark ettim. İki çocuk annesi olarak eğitim ile ilgili düşüncelerimi ve deneyimlerimi paylaştığım için heyecan doluyum. Bilgi paylaştıkça anlam kazanır sloganıyla sizden gelenlerle de bilgi dünyamızı zenginleştirmek ve paylaşmak istiyorum. Bana yazmaktan çekinmeyin.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

  • Hafta sonu uykusu ve çocuğun yatağı kapması arasında karar veremedim. İkisi de süper bence, bunları yaşamayan anne var mıdır? 🙂